Магазин одягу та взуття «Суперпрайс»

Про нас

Магазин одягу та взуття «Суперпрайс», що розташований в Боярці, є одним з магазинів однойменної оптово-роздрібної торговельної мережі, яка здійснює діяльність в передмісті Києва та в населених пунктах Київської області.

Торговельна мережа «Суперпрайс» орієнтується на потреби широкого кола споживачів, спеціалізуючись на виробництві, поставках та реалізації чоловічого, жіночого, дитячого одягу і взуття, а також інших товарів (постільних комплектів, білизни, сумок, рюкзаків, біжутерії тощо) доброї якості та за помірними цінами.

«Суперпрайс» співпрацює з виробничими та торговельними компаніями України та інших країн, зокрема, Польщі, Німеччини, Угорщини, Італії, Туреччини, Індії, В`єтнаму, Індонезії, Малайзії, Китаю. Це дає можливість пропонувати покупцям широкий вибір продукції з найкращим балансом ціни і якості, а також вчасно оновлювати асортимент і проводити розпродажі за зниженими цінами на певні категорії товарів.

В боярському магазині «Суперпрайс» працює дружний та доброзичливий колектив, що прагне виконувати свою роботу відповідально і професійно. Нас об’єднують спільні інтереси і бажання бути корисними людям. Ми відкриті до обміну думками з приводу підвищення рівню сервісу та визначення пріоритетних напрямків розвитку. Намагаємося враховувати побажання та пропозиції покупців, клієнтів і партнерів. Завжди зацікавлені у плідній та взаємовигідній співпраці.

Наш магазин має добру репутацію. Боярчани та гості міста купують в «Суперпрайсі» практичні і модні речі, що відповідають вітчизняним та міжнародним стандартам якості.

Ми працюємо з 9 до 20 години без перерв та вихідних днів (за винятком великих свят – Пасхи, Різдва, Нового Року). Знаходимося в центрі Боярки, на площі біля залізничної станції «Боярка», поруч з торговельним комплексом «Боярка-Центр», за адресою: Хрещатик, 71.

Приходьте! Бажаємо Вам корисних покупок і гарного настрою!

image_pdfimage_print